Hana Polívková

Náušnice Twisted

pozlacené stříbro Ag 925/1000, odlévaní do ztraceého vosku, 0, 8 x 0, 8 x 0, 8 cm, Hana Polívková tvoří jak umělecké autorské šperky, tak designové šperky i šperky na zakázku. Spojujícím motivem všech šperků je pro ni příroda, lidskost a koloběh života.

ID: 52

Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 11. 2019 12:00

Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)