František Lederer

Blízkost a vzájemné povědomí

olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. vzadu, O sobě říká: ,Kverulant, na detail zaměřený diletant a podivín s duší altruisty"

ID: 62

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 11. 2019 12:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)