František Kaláb (1908-1950)

2x tužka, akvarel, papír, 24,5 x 31,6 a 23 x 21,8 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce zvlněný papír

žák prof. J. Bendy a O.Nejedlého, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, SVU Mánes a KVU Aleš

ID: 1068

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:48

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)