Eva Natus - Šalamounová (1936)

Oslava

litografie, 1979, 22 x 22 cm, sign. DU Eva Natus - Salamounová, č. 69/75

žákyně prof. W. Funkata a W. Sitteho na Hochschule für industrielle Formgestaltung v Halle, poté A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

ID: 1174

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:34

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)