Monogramista K. L.

Lovecký motiv

olej, plátno, 19. století, 26,3 x 31,5 cm, PD monogr. K. L, rám

ID: 773

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 10:53

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)