Georgi Christov (1897-1966)

Pobřeží

olej, plátno, 27,5 x 33,5 cm, sign. LD G. Christov, rám

ID: 785

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:05

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)