Karel Kupka (1905-1971)

Předjaří

olej, lepenka, 15,5 x 19,5 cm, sign. LD Kupka Karel, rám

studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

ID: 789

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:09

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)