Vaclav Vojtech Novák (1901-1969)

Lasenice

olej, plátno, 1968, 45 x 93 cm, sign PD V.V. Novák 68, rám, Vzadu štítek Galerie dílo ČFVU

ID: 793

Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:13

Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu