K. Rusňák

Květinářka

olej, plátno, 40. léta, 80 x 65 cm, sign. LD K. Rusňák, rám

ID: 797

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:17

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)