František Gross (1909-1985)

Strojek

litografie, 1974, 17 x 12 cm, sign. PD F. Gross 74, rám

žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

ID: 957

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:57

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu