Mikuláš Cacara (1968)

Neznámý pohled na plynoucí čas

olej, plátno, 72, 5 x 94, 6 cm, narozen v Praze, žije v Podlesí u Příbrami a pracuje v příbramském atelieru. Studoval 1964–68 SOŠV v Praze a 1971–76 AVU v Praze (prof. Smetana) Zastoupen v: Národní galerie Praha, Památník Terezín, Museum Majdanek (Polsko), Yad Vashem Jeruzalém (Israel) Galerie Cheb, Galerie Klenová, AJG Hluboká, GASK, Galerie Litoměřice a v soukromých sbírkách v Čechách, Polsku, Německu, Rusku, Itálii, Jižní Korei, Izraeli a USA Dosažená ocenění: 1984 – Zvláštní cena na III. Trienále mladých malířů Sofie 1985 – Cena za kresbu na I. trienále protiválečné kresby a grafiky Majdanek 1996 – Cena nadace Barceló 2007 – Cena poroty Premio San Crispino 2008 – Cena kritiky Premio Porto S’Elpidio

ID: 14

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:13

Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)