Miroslav Kemel (1963)

Silnice

olej, plátno, 52 x 67 cm, rám, Vystudoval ČVUT, Stavební fakulta. Absolvoval kursy figurální kresby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u doc. Borise Jirků. Od roku 1990 je na volné noze a jako známý karikaturista pracuje jak pro největší deníky, tak pro další média. Žije v Praze, ateliér má na Berounsku. Od roku 2009 působí i jako úspěšný písničkář. Své autorské písně hraje sólově s doprovodem akordeonu, nebo v doprovodu své kapely, s níž nahrál mj. CD „Nic víc“ Ve volné malířské tvorbě se věnuje převážně krajinomalbě.

ID: 72

Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 17:14

Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu