Michal Klenecký (1964)

Planety

olej, plátno, 50 x 70 cm, Střídavě se věnuje malířství, restaurování, malbě na pozadí pro film a také pracuje na 3D nástěnných malbách v interiéru. Obrazy maluje 30 let, má za sebou více než 40 společných i samostatných výstav. Většina obrazů je malovaná olejem špachtlovou technikou. Soustřeďuje se na „energie v obraze“. Jeho obrazy jsou v soukromých sbírkách po celém světě

ID: 74

Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 17:13

Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu