Stanislav Holý (1943-1998)

Veselé postavičky

litografie, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk

žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 245

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)