Veselé postavičky
litografie, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 245
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)