Václav Špála (1885-1946)

Zátiší s ovocem

litografie, 1939, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD V. Špála 39

žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

ID: 27

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)