Tavík František Šimon (1877-1942)

Zasněžené včelí úly

lept, 1917, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, Vydáno 150 listů, Klub přátel umění, Brno. Uvedeno pod č. 284 v soupisu grafického díla na tfsimon.com. Na zadní straně značeno razítkem Doc. Dr. Karel Wachsmann, zažloutlý papír a při pravém okraji mimo tisk natržený papír

ID: 30

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)