Přístavní město
akvarel, pastel, uhel, papír, 24,2 x 32,8 cm, sign. LD J. Kučera, rám, zvlněný papír
Antiqari.at Radhošťská
ID: 374
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)