Jaroslav Kučera (1885-1950)

Přístavní město

akvarel, pastel, uhel, papír, 24,2 x 32,8 cm, sign. LD J. Kučera, rám, zvlněný papír

Antiqari.at Radhošťská

ID: 374

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)