Alfréd Kindler (1925-2019)

Květina ve džbánu

olej, plátno , 60 x 60 cm, sign. LD Kindler , rám

Antiqari.at Radhošťská

ID: 654

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:28

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu