Touha
dřevoryt, 20.-30. léta 20. století, 37,8 x 31,6 cm, sign. PD Fr. Podešva, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno
žák prof. J. Preislera a J. Bukovace a A. Brömseho na AVU v Praze, člen KVU Aleš
ID: 835
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:29
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu