Jarmila Lorencová (1936)

Noční krajina

akvarel, pastel, papír, 29 x 28,5 cm, sign. PD Jarmila Lorencová, rám, na rámu drobné oděrky

Antiqari.at Radhošťská

ID: 37

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 10. 2022 19:14

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu