Zuzana Ryšánková (1975)

Na háku

olej, dřevo, 2006, 69 x 44 cm, sign. vzadu Z. Ryšánková 2006

ID: 283

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 19:42

Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)