Kamil Lhoták (1912-1990)

Anička v šedých šatech

tuš, akvarel, papír, 1962, 15,4 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 169

Provenience: z pozůstalosti Anny Endrštové, přítelkyně a družky Kamila Lhotáka v posledních letech jeho života

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 111

Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

Odhadní cena: 8 000 - 12 000 Kč CZK