František Cína Jelínek (1882-1961)

Pohled na Štramberk

olej, karton, 34 x 49 cm, sign. PD Cína Jelínek, rám

ID: 147

Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč CZK