Albín Brunovský (1935-1997)

litografie, 1971, 27 x 18 cm, sign. PD A Brunovský 1971, č. 2/40

Provenience: ze sbírky Dr. Gerda Köhrmanna, ředitele Galerie Baukunst v Kolíně nad Rýnem

Literatura: Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997, č. 363

studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

ID: 206

Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu