Jiří Suchý (1931)

Černá vzducholoď

bibliofilie, 4x sign. litografie a samotná poéma J. Suchý, vyd. Teapot, Praha, 2014, ex. 33/120, ed. Bonaventura, sv. 1., litografie vytiskl Martin Bouda, pův. koptská vazba s ochranným pouzdrem, 81s., výborný stav

Antiqari.at Radhošťská

ID: 153

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)