Josef Čapek (1887-1945)

S.K. Neumann: Horký van

bibliofilie, dvoubarev. litografie ve frontispisu, 4x předsádka linorytem a dvoubarevný linoryt na na přední a zadní straně desek Jos. Čapek, XIII. sv. Edice Vybraných knih, vydal Ludvík Bradáč, Praha 1918, orig. kartonová vazba, 39s., hřbet místy poškozený, desky při horním krajích mírně zašpiněné, předsádky čisté, lito bez vady, vnitřek velmi dobrý

studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

ID: 166

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu