Vincenc Makovský (1900-1966)

Signovaná reprodukce

podpis na reprodukci, 19 x 17 cm, sign. PD V. Makovský

žák J. Obrovského, K. Krattnera, J. Štursy, člen SVU Mánes

ID: 381

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)