Tereza Bulisová (1989)

New York

akryl, plátno, 2020, 60 x 40 cm, sign. zezadu Tereza Bulisová

ID: 170

Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)