Karel Laštovka (1938-1986)

litografie, 59,5 x 44 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 31/100

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

ID: 232

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)