Karel Laštovka (1938-1986)

Pieta

litografie, 66 x 49 cm, sign. PD K. Laštovka, rám, č. 40/50

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

ID: 233

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)