Josef Jambor (1887-1964)

Chaloupka

akvarel, papír, 1950, 29,5 x 40 cm, sign. LD Jambor 1950, rám

žák prof. Loukoty, M. Švabinského

ID: 259

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)