Karel Kupka (1905-1971)

Zoraná pole

olej, dřevěná deska, 19,5 x 24,5 cm, sign. LD Karel Kupka, rám

studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

ID: 261

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu