Karol Baron (1939-2004)

Utajené sny

akvarel, papír, 1975, 30,5 x 43 cm, sign. LD Baron 1975

žák prof. P. Matejky a D. Millyho na VŠVU v Bratislavě, člen SVU Mánes

ID: 264

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu