Martin Salajka (1981)

Noc

litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 122/150

žák prof. M. Rittsteina

ID: 433

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)