Jiří Kolář (1914-2002)

Proláž

proláž, 1966, 24,4 x 35,2 cm, sign. PD JK 66, rám, signováno na zadní straně JK 66

Antiqari.at Radhošťská

zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

ID: 48

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)