Pavel Matyska (1977)

Zelená noc

akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu Matyska, rám

ID: 93

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu