Jezero Braňany
akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. PD Mužík 18
ID: 784
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:03
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)