Jaroslav Novák

Ze souboru Životní prostředí

litografie, 1980, 27,5 x 39 cm, sign. PD J. Novák 80, č. 24/90

ID: 856

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:15

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)