Karel Hruška (1930-1945)

Na koni II

litografie, 17 x 11 cm, sign. PD K. Hruška 80, č. 14/120

ID: 671

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:10

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu