Na koni II
litografie, 17 x 11 cm, sign. PD K. Hruška 80, č. 14/120
ID: 671
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:10
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
ID: 671
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)