Olbram Zoubek (1926-2017)

Juda (a Thámar)

zlacený reliéfní tisk, 14,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, nově adjustováno

žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

ID: 134

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:51

Aktuální cena: 14.008 CZK (584 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu