Bohuslav Knobloch (1924-1998)

Kostel

litografie, 12 x 16 cm, sign. PD Knobloch, p.f. 1966 Josef Voseček, dobrý stav

žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

ID: 235

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:35

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)