František Šára

V krajině (PF 2008)

litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07

Antiqari.at Radhošťská

ID: 27

Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:43

Aktuální cena: 40 CZK (2 €)