Josef Herčík (1961)

PF 1980

litografie, 1979, 10,4 x 7,4 cm, sign. PD Josef Herčík, č. 27/50

žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 450

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:21

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)