PF 1989
litografie, 1988, 23,5 x 40,5 cm, sign. U Jiři Karmazín, přeloženo
žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
ID: 472
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:43
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu