Michaela Lesařová - Roubíčková (1949)

Paleta - Ex libris František Dvořák

litografie, 1981, 8,3 x 15,1 cm, sign. PD Michaela L. R., 81/100

žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

ID: 500

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:11

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)