Spytimír Bursík (1924)

MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 92)

litografie, 1991, 12,2 x 18,6 cm, sign. PD Spytimír Bursík, papír uprostřed přeložen

Antiqari.at Radhošťská

pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

ID: 555

Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:06

Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu