Josef Sahula

Podzimní městečko

litografie, 1994, 11,9 x 18,9 cm, sign. PD Josef Sahula, č. 80/180, papír mimo grafiku přeložen s vepsaným věnováním po pravé straně: P.F. 1994 Josef Sahula

Antiqari.at Radhošťská

ID: 574

Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:25

Aktuální cena: 120 CZK (5 €)