Pyramidy (PF 1977)
litografie, akvarel, 1976, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD
Antiqari.at Radhošťská
ID: 600
Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:51
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Antiqari.at Radhošťská
ID: 600
Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)